WebPrePodnik

Spoznajte nás lepšie

Naša misia

Vitajte na našej webovej stránke! Pomáhame našim klientom vytvárať kvalitné webové stránky, ktoré dokážu zaujať návštevníkov a poskytnúť im informácie, ktoré hľadajú.

Naši skúsení weboví dizajnéri a programátori pracujú s najnovšími technológiami a nástrojmi na tvorbu web stránok. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli navrhnúť a vytvoriť unikátnu webovú stránku pre vaše podnikanie, ktorá bude reprezentovať vašu značku a zanechávať pozitívny dojem na vašich návštevníkov.

Okrem tvorby nových webových stránok sa tiež zaoberáme modernizáciou a optimalizáciou existujúcich web stránok. Pomáhame našim klientom zlepšiť ich online prítomnosť a zvýšiť návštevnosť ich web stránok. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli najlepšie riešenia a pomohli vám dosiahnuť vaše ciele.

Náš tím sa zameriava na to, aby každá webová stránka, ktorú tvoríme, bola pre nášho klienta prínosom a aby bola pre jeho zákazníkov príjemnou a intuitívnou platformou. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech v online svete.

Ak hľadáte profesionálnu firmu, ktorá vám pomôže s tvorbou alebo modernizáciou vašej web stránky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Kreativita

Sme majstri v inovatívnych a kreatívnych prístupoch pri tvorbe webových stránok. Náš svieži spôsob práce prináša našim klientom najlepšie možné výsledky. Dodávame nádherne spracované projekty s vášňou.

PRíSTUP

Náš prístup k procesu vytvorenia modernej web stránky od náčrtu až po vývoj, je zameraný na vytvorenie nezabudnuteľného dojmu pre návštevníka webu. Je to skutočná mágia, keď koncept ožije v pixelovo dokonalom dizajne a plne funkčnej webovej stránke.

Služby

Vytvárame responzívne, moderné a plne funkčné webové stránky, ktoré budú bežať mať najmodernejšie funkcie a skvelý výkon. Pravidelne analyzujeme údaje o výkone web tránky s cieľom optimalizovať ju a vylepšovať.

Koľko stojí vytvorenie alebo prerobenie webovej stránky?

Cena za návrh a vytvorenie webovej stránky závisí od zložitosti stránky a vašich požiadaviek. Vo všeobecnosti sa cena za zákazkovú firemnú stránku začína na 600-1000 EURÁCH. Náklady na vytvorenie webovej stránky zahŕňajú grafický návrh a návrh štruktúry webu, zabezpečenie kvality a testovania, SEO optimalizáciu, inštaláciu rôznych modulov a rozšírení (pluginov), pravidelnú starostlivosť o webovú stránku. Náklady na vytvorenie webových stránok nezahŕňajú náklady na doménu, hosting a zásuvné moduly. Ak potrebujete webovú stránku, neváhajte nás kontaktovať a my vám zašleme návrh s cenovou ponukou. Dokážeme nájsť obojstranne výhodný variant vytvorenia stránky za rozumnú cenu.